Community

Campus Activities

Community
Life

There is always something happening on and off campus, so keep checking the links below. It will give you a taste of the vibrancy of Greenville life.

NASZE WIDEO

INSPIRACJE DZIEWCZĄT

Testimonials

What Parents Say

Moje życie dzielę na to przed ślubem, po ślubie i po Akademii 🙂

Akademia to miejsce wyjątkowe i jedyne. Trafiłam tam dzięki mojemu mężowi. Byłam wtedy młodą mamą z 2 dzieci. Najpierw myślałam, że to zupełnie nie dla mnie… Jednak z czasem okazało się, że to jest moje miejsce na ziemi, w którym zaczęłam wzrastać, w którym zapuściłam korzenie i które bardzo mnie ukształtowało.
Przygodę z AKJ zaczęłam jako wychowanka. Zachwyciłam się i zapragnęłam znaleźć się po drugiej stronie i też służyć. Tak się stało. Teraz w AKJ są moje trzy córki, a jeszcze dwie młodsze na pewno też do nich dołączą.

Akademia zmieniła moje patrzenie na wiele spraw, przede wszystkim pozwoliła mi odkryć godność i piękno kobiety. Poczuć wartość córki Króla. Wyrobiła dobre nawyki, ukierunkowała, dodała piękna, nauczyła co znaczy serviam każdego dnia. To czym wzbogaciła mnie Akademia ma ogromny wpływ na wychowanie moich 5 córek. (więcej…)

Oliwia Klimas

Miałam 11 lat kiedy pierwszy raz przekroczyłam próg Akademii. Jako mała dziewczynka nie wiedziałam wtedy jeszcze jak bardzo ten dzień wpłynie na moją przyszłość. Nie mogę powiedzieć że zawsze było łatwo… Myślę, że jak każda młoda, dorastająca dziewczyna byłam burzą emocji i nie wszystko rozumiałam, czy nawet chciałam zrozumieć

Niezwykle ważne było to że Akademia zawsze była blisko, a Akademia św. Królowej Jadwigi to ludzie. Ludzie o rozpalonych przez Boga sercach gotowych do szerzenia płomienia miłości. Przez te wszystkie lata formacja którą otrzymywałam pomagała mi powoli przemienić się z dziewczynki w świadomą kobietę. Mogę śmiało stwierdzić, że oprócz przyjaźni które zawarłam tu na całe życie, przede wszystkim poznałam tam siebie. Stałam się świadoma swoich zalet i wad na którymi uczyłam się pracować, wiem jak kształtować własny charakter, znam swoją wartość i dostrzegam ją w oczach Boga. Odkryłam swoje powołanie ale przede wszystkim nauczyłam się, że życie jest służbą, służbą Bogu i drugiemu człowiekowi. (więcej…)

Zosia Tomczak

Do Akademii Królowej Jadwigi dołączyłam jeszcze jako nastolatka. Akademia to nie tylko nauka, doświadczenia, ale przede wszystkim spotkania, ludzie, społeczność. Społeczność, która się wspiera, wyznaje podobne wartości i pomaga kształtować młode pokolenie dziewcząt, nazywanych przez Panią Magdę Zamojską „Perełkami”. Jest to piękne miejsce spotkań wielu pokoleń, które dzielą się za sobą spostrzeżeniami, doświadczeniami i wiedzą, przy czym nawiązują niezwykłą relację.

Czas spędzony w pałacu w Zakrzewie zawsze będzie bliski mojemu sercu, doświadczenia, spotkania, ważne nauki, pobudzanie kreatywności, poczucia własnego piękna i wartości. Wiele spotkań ze świętymi jak i niesamowitymi ludźmi, których nadal mam w swoim życiu.

Teraz z perspektywy czasu widzę jak triada: Prawda, Dobro i Piękno pokazane przez pryzmat Boga wpłynęły na mój rozwój i ukształtowały mnie, jest to dla mnie największy dar.

Agata Nawrocka

Helping Others

Charitable
Drives

Several student-led charitable drives raise thousands of dollars annually and help provide supplies that directly benefit underserved communities in San Francisco, India, Sri Lanka, Kenya, Eritrea and other places around the globe.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent varius sollicitudin massa, vel sodales libero pretium at. Praesent pulvinar ultrices risus commodo sodales. Curabitur volutpat enim ac elit consequat, iaculis finibus nulla lobortis.