A Big Family

Welcome To Greenville

Building a strong sense of community in Greenville school is both important and doable. Our school uses different Community - Building Approaches, that helps us to be a family.

image-55
image-57
NASZE WIDEO

INSPIRACJE DZIEWCZĄT

Testimonials

What Parents Say

Muszę koniecznie podzielić się wczorajszą rozmową z Marysią, bo to wielka radość dla mnie. Marysia stwierdziła, że „Akademia Królowej Jadwigi jest bardzo dobra i jest dokładnie przemyślana”. Gratuluję całemu zespołowi i dziękuję za zaangażowanie.

ANNA PRZĘCZEK

Akademia to miejsce, z którym Marysia się bardzo utożsamia i my, jako jej rodzice, bardzo to odczuwamy. Cieszę się, że Marysia czuje się miło przyjmowana, że tematy są zgodne z jej osobowością. Bardzo też cenimy zakorzenienie we Mszy św. i modlitwie. Z radością oczekujemy na rok kolejnych spotkań wokół kolejnej, niezwykle ważnej, wartości prawdy. Marysia również z utęsknieniem wyczekuje wyjazdu letniego.
Dziękuję za tę piękną działalność, za dbałość o najwyższą jakość spotkań i wymagania wobec uczestniczek. Wiemy jak ważny jest wpływ środowiska rówieśniczego i dobre
wzorce grupy w tym wieku dla dziewczynek. W Akademii panują standardy niespotykane w innych środowiskach. Akademia bardzo utwierdza w Marysi te wartości, do których staramy się ją prowadzić.

ANNA KOWALCZYK

Z wielką radością czekamy wspólnie z Anią na sobotnie spotkanie Akademii. Chciałabym podziękować wszystkim Paniom prowadzącym zajęcia za niezwykły tydzień ofiarowany dzieciom – w tym naszej córce Ani – w Pałacu w Zakrzewie. Poczucie wdzięczności i spokojnej duchowej radości towarzyszy nam jako rodzicom od tamtych dni przez cały czas, często wspominamy i odwołujemy się do tego doświadczenia. Ania pięknie przeżyła i zapamiętała ten tydzień, zauważamy też w córce zmiany i chęć podejmowania pracy nad sobą. Zaproponowany program i idea zajęć pod każdym względem wydają mi się niezwykle cenne i pomocne w procesie formacji i wychowania córki.

KATARZYNA LISIECKA

Our Activities

After School Programs

Featured Event

The Talent Show

Lorem ipsum dolor sit amet, cu duo dicant libris labores. Eum sale petentium
cu, vel ut natum suscipit scribentur. Nam at inani inimicus.

Days
:
Hours
:
Minutes
:
Seconds
How We Can Help You?

Have Any Questions?